foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


Išlaužo Švč. Mergelės Marijos Krikščionių Pagalbos parapija

1,2 proc. GPM parama

Skirkite savo 1,2% GPM Išlaužo parapijai.

Užtruksite vos kelias minutes, o Jūsų parama parapijai - labai svarbi.

Daugiau informacijos - čia

 

Velykų laikas

Gegužės 31 d. Šventosios Dvasios atsiuntimas (Sekminės)
Šv. Mišios - 11 val. bažnyčios šventoriuje

Popiežiaus intencija - kad diakonai, ištikimi Žodžio tarnystei ir vargšams,
būtų gaivinantis ženklas visai Bažnyčiai

Klebono V. Sikorsko Velykinis sveikinimas

Šv. Mišių užsakymas

Šv. Mišias galite užsakyti ir telefonu ar el.paštu.

Užsakant Mišias auką galima pervesti į parapijos sąskaitą (LT26 7044 0600 0793 4715, AB SEB bankas), mokėjimo paskirtyje nurodykite datą ir artimųjų vardus už kuriuos norite, kad kunigas paaukotų šv. Mišias.

 

Lankytojai

213955
ŠiandienŠiandien11
Šią savaitęŠią savaitę718
Šį mėnesįŠį mėnesį6326
VisoViso213955
34.231.21.83
US

Nekaltoji Mergele, Dievo ir mūsų Motina Marija, Tu matai, kaip velnias ir pasaulis visur puola katalikų tikėjimą, kuriame iš Dievo malonės norime gyventi ir mirti, kad pasiektume amžinąją garbę. Todėl Tu, Krikščionių Pagalba, atnaujink savo senąsias pergales ir gelbėk savo vaikus. Tau patikime jų tvirtą sprendimą niekuomet neįsirašyti į draugijas, priešiškas mūsų šventajai religijai. Tu, būdama pati švenčiausia, perduok savo dieviškajam Sūnui mūsų gerus pasiryžimus ir gauk mums malonę, kurios mums reikia, kad jų nesvyruodami laikytumės iki pat mirties. Sutvirtink regimąją Bažnyčios galvą, palaikyk katalikų vyskupus, saugok visus dvasininkus ir liaudį, kuri skelbia Tave Karaliene. Savo užtarimo galia priartink tą dieną, kai visos tautos susirinks prie vyriausiojo ganytojo kojų. Amen.

Marija, Krikščionių Pagalba, melskis už mus!

Rekvizitai

Išlaužo Švč. Mergelės Marijos Krikščionių Pagalbos parapija

Vytauto Gurevičiaus g. 8, LT-59304 Išlaužas, Prienų r.
Kodas: 191288481

A/s LT26 7044 0600 0793 4715

AB SEB bankas

Parapijos el. paštas: islauzob@gmail.com

Parapijos tel. 8 611 511 23


Copyright © 2020 Išlaužo Švč. Mergelės Marijos Krikščionių Pagalbos parapija Rights Reserved.   

 

Išlaužo Švč. M. Marijos Krikščionių Pagalbos parapija