Lapkričio 1 d. XXXI eilinis sekmadienis
Švč. Sakramento adoracija - 10 val.
Popiežiaus intencija - kad tikintieji pasauliečiai, ypač moterys, Krikšto galia pagal atsakomybės sritis
labiau įsitrauktų į darbą Bažnyčioje

34.201.18.139

2020 m. rugpjūčio 16 d. sekmadienio Šv. Mišiose dėkojome Dangaus Tėvui, kad suteikė mums dovaną - savo širdimi ir rankomis, gerumu ir meile, konkrečiu dosnumu ir malda įspausti Gyvenimo pėdsaką į Išlaužo Dievo namų prikėlimą. Nuoširdžiausiai dėkojame Dievui už nuostabius parapijos žmones, svečius maldininkus, draugus ir rėmėjus, ir turime tvirtą tikėjimą, kad Dangaus angelai, surašę visus gerus darbus į Gyvenimo knygą, teiks visiems gausią dangišką palaimą.

Popietėje vyko iškilmingas vargonų muzikos koncertas, Išlaužo vargonai po daugybės metų tylos ir dulkių paslapties, pusantrų metų restauracijos atgijo vieno iš garsiausių Lietuvos vargonininkų dr. Balio Vaitkaus profesionaliu griežimu. Klausytojus užbūrė maestro prof. Petras Vyšniauskas, sielą džiugino styginių ansamblis „Cordae David“ (I smuikas - Jurgita Gelūnaitė-Tervydienė, II smuikas - Renata Surkienė) ir maestro Povilas Padleckis. Koncerto pabaigoje klausytojai stovėdami klausėsi prof. P. Vyšniausko sakraliosios „Improvizacijos“ ir dr. B. Vaitkaus atliekamos J. S. Bacho „Tokatos  ir fugos d-moll“ ir juos palydėjo nenumaldomais plojimais.
Koncerto pradžioje, nuskambėjus didingam Charles-Marie Widoro „Popiežiškajam maršui“ Išlaužo parapijos klebonas kun. dr. Vilius Sikorskas iškilmingai palaimino vargonus.
Dalinamės gausiomis renginio akimirkomis naujai sukurtoje parapijos Facebook paskyroje.