1,2 proc. GPM parama

Skirkite savo 1,2% GPM Išlaužo parapijai.

Užtruksite vos kelias minutes, o Jūsų parama parapijai - labai svarbi.

Daugiau informacijos - čia

Velykų laikas

Gegužės 31 d. Šventosios Dvasios atsiuntimas (Sekminės)
Šv. Mišios - 11 val. bažnyčios šventoriuje

Popiežiaus intencija - kad diakonai, ištikimi Žodžio tarnystei ir vargšams,
būtų gaivinantis ženklas visai Bažnyčiai

Klebono V. Sikorsko Velykinis sveikinimas

Šv. Mišias galite užsakyti ir telefonu ar el.paštu.

Užsakant Mišias auką galima pervesti į parapijos sąskaitą (LT26 7044 0600 0793 4715, AB SEB bankas), mokėjimo paskirtyje nurodykite datą ir artimųjų vardus už kuriuos norite, kad kunigas paaukotų šv. Mišias.

34.231.21.83

Išlaužo Švč. Mergelės Marijos Stebuklingosios (Maloningosios) statula, pernai, po ilgų ir kruopščių restauracijos darbų, buvo iškilmingai sutikta parapijiečių ir gausaus svečių maldininkų būrio. Naujai atgimusi restauratoriaus Gintauto Ačo rankose bei skulptoriaus prof. Alfonso Vauros pagražinimuose Marijos statula Prienų rajono ir Birštono krašto žmonių buvo pripažinta „Metų įvykiu“. Tęsiami aplinkos tvarkymo darbai, aplink iškilusį monumentą profesionalių akmenskaldžių rankomis iš lietuviško riedulio klojama akmens aikštelė ir takas (video - čia).

Visų, jau spėjusių karštai pamilti šią Dievo Motiną vardu dėkojame projekto rėmėjams Vitai ir Valdui bei jo įgyvendintojams. Turime liudijimų, kad žmonės, melsdamiesi čia, patiria paguodą, atgauna ramybę ir įgyja naujų jėgų nešti gyvenimo rūpesčius. Mergelės Stebuklingosios statula visiems mums yra Dievo Motinos meilės laidas.