1,2 proc. GPM parama

Skirkite savo 1,2% GPM Išlaužo parapijai.

Užtruksite vos kelias minutes, o Jūsų parama parapijai - labai svarbi.

Daugiau informacijos - čia

Velykų laikas

Gegužės 31 d. Šventosios Dvasios atsiuntimas (Sekminės)
Šv. Mišios - 11 val. bažnyčios šventoriuje

Popiežiaus intencija - kad diakonai, ištikimi Žodžio tarnystei ir vargšams,
būtų gaivinantis ženklas visai Bažnyčiai

Klebono V. Sikorsko Velykinis sveikinimas

Šv. Mišias galite užsakyti ir telefonu ar el.paštu.

Užsakant Mišias auką galima pervesti į parapijos sąskaitą (LT26 7044 0600 0793 4715, AB SEB bankas), mokėjimo paskirtyje nurodykite datą ir artimųjų vardus už kuriuos norite, kad kunigas paaukotų šv. Mišias.

34.231.21.83

Gegužės 24 d. minime Švč. Mergelę Mariją Krikščionių pagalbą. Šiuo  vardu Mariją pirmasis pavadino šv. Jonas Auksaburnis 345 m. Titulas Auxilium Christianorum į Marijos litaniją įtrauktas 1576 m.

1808 m. liepos 5 d. Napaleono įsakymu buvo suimtas ir ištremtas popiežius Pijus VII, po 6 metų, 1814 m. gegužės 24 d. Pijus VII iškilmingai sugrįžo į Romą. 1815 m. kaip padėką Marijai už išlaisvinimą popiežius savo žemėse įvedė Marijos Krikščionių Pagalbos šventę, paskirdamas jai savo sugrįžimo dieną - gegužės 24 d.

O Marija, galingoji Mergele, Tu esi neįveikiama ir šlovinga Bažnyčios gynėja. Tu esi nuostabioji Krikščionių Pagalba, baisi, kaip mūšiui išrikiuota armija. Tu viena sunaikinai visas erezijas visame pasaulyje. Mūsų sielvartuose, mūsų kovose ir nelaimėse, apgink mus nuo priešo galios ir mūsų mirties valandą pasiimk mūsų sielas į rojų. Amen.

Marija, Krikščionių pagalba, melski už mus.

Šv. Mišios kiekvieną
sekmadienį - 11 val.

Lietuvos vyskupų nutarimu nuo gegužės 10 d., laikantis visų nustatytų saugumo normų, atnaujinamas Eucharistijos šventimas sekmadieniais dalyvaujant tikintiesiems.

Vykstant kapitaliniam bažnyčios grindų remontui Mišios bus aukojamos nuo bažnyčios laiptų – šventoriuje. Esant blogam orui, Mišios bus aukojamos Bendruomenės salėje.

Tęsiantis karantinui, prašoma laikytis numatytų atstumų, būti su apsauginėmis kaukėmis, pasirūpinti rankų higiena, laikytis kosėjimo ir čiaudėjimo etiketo ir k.t.

Prieš Mišias, 10.50 val. - vyks gegužinės pamaldos.

2019 m. ankstyvą pavasarį buvo atlikta daug sudėtingų bažnyčios rūsių (pirmojo buvusio dvaro aukšto) tvarkymo darbų. Rūsiuose buvo pakeista dalis plastikinių langų, su natūralia vėdinimo galimybe, nuo rūsio sienų numušti betoniniai tinkai (jie buvo pagrindinė sienų permirkimo ir vandens filtravimosi į bažnyčios vidines sienas priežastis). Šiandien bažnyčios pastatas yra daug sveikesnis, sienų drėgmė – suvaldyta. Praeitais metais Išlaužo bažnyčios sienos buvo išlaisvintos iš senų aliejinių dažų sluoksnių ir iš lėto pereita į baltą sienų spalvą (video - čia).

Džiaugsmingai pačių išlaužiečių: profesionaliomis Romualdo Grimalausko ir jaunų padėjėjų Martyno, Jokūbo ir Tomo rankomis, šiais metais entuziastingai tęsiami vidaus darbai.

Kviečiame savo malda ir Auka remti bažnyčios remonto darbus pervedant Auką į parapijos sąskaitą LT26 7044 0600 0793 4715 (AB SEB bankas). Mokėjimo paskirtyje nurodykite - „Auka remontams“.

Išlaužo Švč. Mergelės Marijos Stebuklingosios (Maloningosios) statula, pernai, po ilgų ir kruopščių restauracijos darbų, buvo iškilmingai sutikta parapijiečių ir gausaus svečių maldininkų būrio. Naujai atgimusi restauratoriaus Gintauto Ačo rankose bei skulptoriaus prof. Alfonso Vauros pagražinimuose Marijos statula Prienų rajono ir Birštono krašto žmonių buvo pripažinta „Metų įvykiu“. Tęsiami aplinkos tvarkymo darbai, aplink iškilusį monumentą profesionalių akmenskaldžių rankomis iš lietuviško riedulio klojama akmens aikštelė ir takas (video - čia).

Visų, jau spėjusių karštai pamilti šią Dievo Motiną vardu dėkojame projekto rėmėjams Vitai ir Valdui bei jo įgyvendintojams. Turime liudijimų, kad žmonės, melsdamiesi čia, patiria paguodą, atgauna ramybę ir įgyja naujų jėgų nešti gyvenimo rūpesčius. Mergelės Stebuklingosios statula visiems mums yra Dievo Motinos meilės laidas.

Gegužės 11 d. sulaukta grindų granito plytelių, o taip pat buvo pradėtas bažnyčios grindų betonavimas (video - čia), kuris užbaigtas gegužės 13 d. Belieka kantrai išlaukti, kol betonas visiškai sustings ir bus galima pradėti plytelių klojimą.

Kiekviena diena neša naują viltį, kad jau greitai rinksimės melsti ir dėkoti Dievui į suremontuotus maldos namus. Nuoširdžiai DĖKOJU už Jūsų palaikymą, paramą ir aukas. Kviečiame pasidžiaugti ir paremti grindų atnaujinimo darbus pervedant Auką į parapijos sąskaitą      LT26 7044 0600 0793 4715 (AB SEB bankas). Mokėjimo paskirtyje nurodykite - „Auka grindims“.